GrandS Forum

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

sefuu,stii k eu lucrez mult si as vrea oi marire de salariu

In jos 
AutorMesaj
VoOicKuleE
Admin
Admin

MesajSubiect: sefuu,stii k eu lucrez mult si as vrea oi marire de salariu   Sam Iun 20, 2009 2:10 am

Nick: VoOicKuleE

Varsta: 16

De cat timp joci pe srv: am 60 si cv de ore cu 2 nume

Steam: on/off /on

Id mess:ax3lutz

Id steam:VoOicKuleE

Rang dorit: semi-god

Motiv: ku rangul asta de moderator ma cam calca lumea in picioare,in special unii admini,si de aceea as vrea sa fim egali in "functie" si nu am mai facut nici o graseala si pot spune k miam facut treaba de admin k la carte

In prezent tii redirect?: nu pot sa tin din cauza netului

multumesc ff mult king o____O
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://alex-via93.hi5.com
pVa
Nou venit
Nou venit

MesajSubiect: Re: sefuu,stii k eu lucrez mult si as vrea oi marire de salariu   Sam Iun 20, 2009 2:20 am

Tu stii cata responsabilitate trebuie sa ai pentru semi - god ?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
VoOicKuleE
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: sefuu,stii k eu lucrez mult si as vrea oi marire de salariu   Sam Iun 20, 2009 2:25 am

da sii char dak voi nu va dati seama dar eu mi-am marit cunostintelee legate de cs...ma simt k si cum as fi evoluat
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://alex-via93.hi5.com
pVa
Nou venit
Nou venit

MesajSubiect: Re: sefuu,stii k eu lucrez mult si as vrea oi marire de salariu   Sam Iun 20, 2009 2:37 am

aici posteaza numai adminii , ti-am sters reply-ul daca mai postezi odata ai ban pe 1 luna !
Sus In jos
Wicked
Nou venit
Nou venit

MesajSubiect: wicked   Sam Iun 20, 2009 3:50 am

nu stiu ce sa zic
joaca mult pe server
pro
Sus In jos
Tekmanni
Owner
Owner

MesajSubiect: Re: sefuu,stii k eu lucrez mult si as vrea oi marire de salariu   Sam Iun 20, 2009 4:35 am

Topic closed, am intrat azi cu alt nume pe server si era un player codat, la care voiculet mi-a zis ca era curat,ca ia facut poze, dar tipului ii sarea tinta numai la cap si l-am banat.
Mai pe scurt, vroiam sa iti scot comanda de ban, dar nu ti-o mai scot deoarece joci mult, si marire nu vei avea pana cand zic eu; deci ce inseamna asta, ori ramai asa pe server ori orice decizie este in favoarea ta.

Sa numai vad reply in acest topic!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csgrands.forumz.ro
uNk
Owner
Owner

MesajSubiect: Re: sefuu,stii k eu lucrez mult si as vrea oi marire de salariu   Sam Iun 20, 2009 4:58 am

Scz ca postez tek da tre sa i explic si eu cum sta treaba !!! Voicu tu ai moderator pentru ca joci mult nu pentru ca stii sa il folosesti perfect ... eu folosesc admin de peste 4 ani si inca mai am de invatat,si nu mi spune mie ca ai prins experienta si stii mult mai multe ... pt k ai o luna de cand folosesti un admin mai calumea asa !! Si nu vad rostul la marire ... "sa nu te mai ia altii peste picior",daca stii sa te comporti esti respectat si cu slot,nu ai nevoie de admin mare !!! Plus ca ai primit un upgrade acum 1 sapt sau 2 cat a trecut de atunci,e prea repede !!! stii ca eu nu tin cu nimeni si nu avantajez pe nimeni dar in momentul asta sunt sigur ca nu stii sa controlezi perfect un semi-god !!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://CsGrands.forumz.ro
Wicked
Nou venit
Nou venit

MesajSubiect: wicked   Sam Iun 20, 2009 5:19 am

nici unk nu stie:))
mai asteapta voiculetz
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: sefuu,stii k eu lucrez mult si as vrea oi marire de salariu   

Sus In jos

sefuu,stii k eu lucrez mult si as vrea oi marire de salariu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GrandS Forum :: Cereri :: Cereri Upgrade-
Mergi direct la: